Trigliceridi su povišeni - što to znači kod žena, muškaraca, stopa i krvni test

U živim organizmima oni uglavnom obavljaju strukturne i energetske funkcije: oni su glavna komponenta stanične membrane, dok su energetske rezerve tijela sačuvane u masnim stanicama.

Uz ugljikohidrate i proteine, masti su jedna od glavnih komponenti prehrane. Masti biljnog podrijetla nazivaju se uljima (ulja se nazivaju i neke životinjske masti, na primjer, maslac i ghee). Biljna ulja imaju tekuću konzistenciju na sobnoj temperaturi. Izuzetak su ulja tropskog bilja (palma, kokos, kakao itd.). Masti životinjskog porijekla, nasuprot tome, obično su u zamrznutoj fazi na sobnoj temperaturi. Izuzeci su riblje ulje, goveđa mast s nogu (na primjer, kada kuhaju žele), itd.

Sastav prirodnih masti

Sastav masti odredili su francuski znanstvenici M. Chevrel i M. Berthelot. Godine 1811. M. Chevrel je otkrio da kada se zagrijava mješavina masti i vode u alkalnom mediju, nastaju glicerin i karboksilne kiseline (stearinska i oleinska). 1854., kemičar M. Berthelot izveo je obrnutu reakciju i prvo sintetizirao masnoću zagrijavanjem mješavine glicerola i karboksilnih kiselina.

Sastav masti zadovoljava opću formulu pri čemu su R2, R2 i R3 radikali (istih ili različitih) masnih kiselina.

Prirodne masti sadrže tri kisela radikala s nerazgranatom strukturom i u pravilu paran broj ugljikovih atoma (sadržaj "neparnih" kiselih radikala u masti je obično manji od 0,1%).

Prirodne masti najčešće sadrže sljedeće masne kiseline: zasićeni:
Alkanojska kiselina:

Neke prirodne masti uključuju ostatke zasićenih i nezasićenih karboksilnih kiselina.

Sastav prirodnih masti

Približni sastav krutih i tekućih masti (triglicerida):
trigliceridiOstaci kiselina,% po masi
palmitinskistearinskaoleinskalinolnalinolenska
maslac25113465
Suncokretovo ulje1143846-
Maslinovo ulje102824-
Laneno ulje5356225
Palmino ulje4453911-
Jagnjeća mast (kruta)38303539
Goveđi lomovi (kruti)31264022
Svinjska mast (kruta)27144555
Masti u ljudskom tijelu2584610-

Što su trigliceridi?

Kao što znate, trigliceridi su najvažniji izvor energije za stanice, oni se dobivaju iz glicerola. Unos triglicerida u ljudsko tijelo događa se s hranom, zatim se oni sintetiziraju u masnom tkivu, zatim jetri i crijevima. Koja je razina triglicerida u krvi osobe ovisi o dobi. Za dijagnozu ateroskleroze, kao i mnogih drugih bolesti, koristite analizu triglicerida. Sjemenke biljaka, jetra i masno tkivo sadrže trigliceride koji su bitan dio ljudske hrane.

Donedavno se vjerovalo da ako se razina vašeg triglicerida kreće u rasponu od 1,7 do 2,26 mmol / l, možda se ne bojite ranih kardiovaskularnih bolesti. No nedavna istraživanja znanstvenika iz medicinskog centra u SAD-u Maryland sugeriraju da čak i s 1,13 mmol / l triglicerida u krvi postoji rizik od razvoja ateroskleroze žila i infarkta miokarda. U procjeni situacije treba uzeti u obzir još jedan važan pokazatelj - omjer kolesterola.

Postoje dvije vrste kolesterola: LDL i HDL. Oni su obično prisutni u krvi bilo koje osobe, ali da bismo bili što zdraviji, omjer između vrsta kolesterola mora biti točan. Nutricionisti često dijele kolesterol na "loš" i "dobar", to zvuči jednostavnije, a suština problema prenosi se sasvim sigurno: mora biti vrlo malo lošeg kolesterola i mnogo dobrog. Ako je uvjet ispunjen, čak i pri razini triglicerida od oko 2,26 mmol / l, rizik od razvoja opasnih kardiovaskularnih bolesti nije velik.

Opsežna znanstvena studija koju su nedavno proveli finski znanstvenici dokazuje da ljudi stariji od pedeset godina koji imaju pogrešan balans kolesterola i triglicerida u krvi preko 2,3 mmol / l imaju četiri puta veću vjerojatnost da će imati infarkt miokarda od onih koji imaju takav problem. nema.

Loše je što nedostatak „dobrog“ kolesterola gotovo uvijek povlači za sobom porast sadržaja triglicerida. Kako zaštititi svoje zdravlje?

Što su trigliceridi u krvi?

Trigliceridi su lipidne strukture koje cirkuliraju u krvi kao dio lipoproteinskih kompleksa.

U slobodnim složenim oblicima koji nisu vezani za proteine ​​(liporotein) trigliceridni spojevi u krvi se ne otkrivaju.

Glavni dio trigliceridnih struktura ulazi u ljudsko tijelo s hranom. Trigliceride mogu sintetizirati i jetra i masno tkivo, kao i stanice crijevnog epitela.

Od svih lipidnih struktura, trigliceridi su najvažniji izvori energije i supstrata koji se koriste za sintezu membrana mnogih stanica u tijelu.

S tim u vezi, odgovarajuća razina triglicerida u krvi važna je za puno funkcioniranje mnogih tkivnih i organskih struktura.

Akumulacija ovih tvari događa se u masnim stanicama. Ako je potrebno, trigliceridi se cijepaju u masnim stanicama hidrolizom do glicerola i FA (masnih kiselina) te njihovim daljnjim ulaskom u krv u kompleksu s lipoproteinskim kompleksima.

Referentni pokazatelji triglicerida u krvi određuju se dobi i spolu pacijenta.

Visoki trigliceridi prate visoki rizik od povećane viskoznosti krvi, tromboze i mikrotromboze, aterosklerotskih plakova u vaskularnim stijenkama, smanjenja vaskularne elastičnosti, razvoja poremećaja protoka krvi u mozgu, miokardijalnih patologija ishemijske geneze, upalnih patologija gušterače, pankreasnog pankreasa). ,

Niska razina triglicerida popraćena je velikim rizikom od poremećaja metabolizma energije u stanicama, sinteze hormona i biološki aktivnih tvari, stvaranja membrana u stanicama itd.

Također treba napomenuti da trigliceridne strukture mogu djelovati i kao rezervni izvor supstrata za sintezu glukoze (kada je glavni supstrat glukoze potrošen, glikogen). Uz dovoljnu razinu glukoze u krvi, njezin se dio može transformirati u trigliceride. Zbog toga dolazi do smanjenja razine glukoze u krvi pod nadzorom inzulina i stvaranja njegovih rezervi u masnom tkivu.

Što su trigliceridi?

Trigliceridi (skraćeno TG) ili triacilgliceridi (skraćenica TAG) složeni su spojevi (esteri) glicerola (triatomski alkohol) i masnih kiselina (također u pravilu tri - otuda prefiks "TRI"). Prioritetni su im "kapaciteti" za akumulaciju, važni za tijelo, masne kiseline, a ujedno su i jedan od najvažnijih - energetskih izvora za osobu (koji predstavlja alternativnu / "sigurnu" verziju glukoze, odnosno kada su joj rezerve potrošene).

Trigliceridi (masti) su vrlo važni za naše zdravlje (posjeduju mnoštvo vitalnih / potrebnih svojstava), ali u većim količinama su štetni! Povećavajući rizik od razvoja srčanih i krvožilnih bolesti, ateroskleroza, pankreatitis, dijabetes melitus, masna jetra i hipertenzija. Ipak, ne manje alarmantno se razmatra i - njihova smanjena razina, koja ukazuje na druge probleme s našim zdravljem (o ovome - odmah ispod ovog članka).

Trigliceridi - makro fotografija

Jedan od glavnih razloga povećane razine triglicerida u krvi je velik broj neiskorištenih kalorija (tzv. "Energetske" jedinice), koje naše tijelo pohranjuje kao TG (kao "energetsku" rezervu za budućnost). Dakle, ako jedete previše visokokalorične / masne hrane i vodite malo / mobilan način života, to će nužno dovesti do povećanja broja "dodatnih" (nenajavljenih) triglicerida!

Triacilgliceridi se transportiraju u krvi, kao dio lipoproteina vrlo male gustoće (VLDL) ili hilomikrona (CM). Glavna funkcija potonjeg je prijenos dijetalnih (tj. Prehrambenih) triglicerida / egzogenih masti (koje nam se isporučuju hranom) iz tankog crijeva (gdje se apsorbiraju) u krvotok (kroz limfne žile). Međutim, mnogo veća količina TH ipak dolazi do nas ne iz hrane, već se sintetizira u jetri (to su endogene masti), odakle se u proteinskoj membrani VLDL „odlaze“ u stanice duž autocesta cirkulacijskog sustava.

Zašto su indikatori TG-a važni liječnicima?

Za liječnike su serumski trigliceridi (TG) pokazatelj metabolizma masti (lipida), što je izuzetno potrebno (najčešće) za dijagnozu hipertrigliceridemije i ostalih poremećaja metabolizma masti (metabolizam lipida / dislipoproteinemija). Kao i procjena rizika od koronarne srčane bolesti (CHD), ateroskleroze (posebno, aterosklerotske lezije koronarnih ili moždanih žila).

Uz to, liječnici koriste određivanje razine triglicerida za precizno klasificiranje hiperlipoproteinemije (tj. Za tipizaciju feno-lipoproteina) i, u skladu s tim, propisuju adekvatno liječenje (za svaki feno / tip odvojeno). Kao i u dijagnozi pretilosti, hipertenzije (visokog krvnog tlaka), dijabetesa i pankreatitisa. Na primjer, povećani sadržaj TG - iznad 11,2 mmol / l - izravno upućuje na prisustvo stručnjacima povećani rizik od komplikacija akutnog pankreatitisa.

U pravilu se otkrivanje triglicerida u krvi (pomoću lipidograma) provodi istodobno s određivanjem - i drugim (ne manje važnim) pokazateljima metabolizma lipida: ukupnim kolesterolom (kolesterol), LDL (lipoprotein niske gustoće / "loš" kolesterol) i HDL (lipoprotein) visoka gustoća / "dobar" kolesterol). Možda imate pitanje: zašto je jedan od njih dobar, a drugi loš? Odmah odgovor - dostupan za percepciju.

Uobičajeno, "loš" se naziva - LDL (LDL) kolesterol zbog činjenice da njegova prekomjerna razina doprinosi stvaranju kolesterola / aterosklerotskih plakova (unutar zidova krvnih žila). Koje sužavaju praznine, ometaju normalan protok krvi ili ih mogu u potpunosti blokirati (s vremenom i bez liječenja) što je kruto moždanim udarom ili srčanim udarom. Zato se HDL (HDL) kolesterol smatra "dobrim" - jer preuzima višak prvog "brata" i prenosi ga natrag u jetru (za preradu i uklanjanje iz tijela).

Trigliceridi u normi u krvi (u mmol / L i mg / dL)

Referentne vrijednosti (tj. Krvni trigliceridi u odraslih) kreću se od 0,5 do 2,2 mmol / L (55 do 195 mg / dl prema standardima Sjedinjenih Država, Njemačke, Izraela i Francuske). Možete se upoznati s drugim vrijednostima i, prema tome, rizičnim skupinama u donjoj tablici (na temelju podataka iz Klinike Mayo / "Klinika Mayo"). I malo niže, nakon detaljnih tablica (za muškarce i žene prema dobi), naučit ćete o tome što pokazuju visoka i niska razina triglicerida (i za muškarce i za žene, ponekad i odvojeno).

(MMOL / L)(MG / DL)Što znači?Uzroci odstupanja
ispod 0,3manje od 26,5/ vrlo niska razina /iscrpljenost tijela nakon
dugi štrajk glađu ili
s visokim rizikom od ishemije
moždani udar / moždani infarkt
kod starijih
0.3 – 0.4926.5 – 43.7/ nisko /nezdrave dijete
učinci lijekova
neke vrste u razvoju
oboljenja
0.5 – 1.044.3 – 88.5/ snižena granica (prihvatljiva) razina /
1.1 – 1.797.4 – 150.5/ normalna razina (za odrasle osobe koje nisu u mirovini) /
1.8 – 2.2159.0 – 194.7/ povišena granica (prihvatljiva) razina /
2.3 – 5.6203.5 – 495.6/ visoka razina /velika vjerojatnost razvoja
srčane / vaskularne bolesti
dijabetes tipa II, akutni
pankreatitis i "pretilost"
jetra
od 5,7 i višeod 500 i više/ vrlo visoka razina /povećan rizik od opasnosti
komplikacije akutnog pankreatitisa

Prevencija norme triglicerida (TG)

"Upozorenje je iznuđeno!" Ili "Čuvajte se nesreće dok ih nema" - podučavaju nas drevni preci. Stoga, umjesto da ubuduće "herojski" riješite probleme s pretjerano visokom razinom triglicerida (ili niskim), ne bi bilo bolje odmah zaštititi se pravilnom prevencijom? Slično tome, nije posebno mudro: dvaput zakoračiti na isti grablje. Odnosno, izliječen od bolesti, ponovno se vratiti u "stare staze", izazivajući njihov ponovljeni razvoj.

Prevencija normalne razine: zdrav način života i pravilna prehrana. Umjereno vježbanje + kontrola kalorija, težine i struka.

Pa kako se možete zaštititi od negativnih učinaka "normaliziranih" triglicerida u krvi? Kako održati svoje zdravlje snažnim dugi niz godina? Tako pozitivno i vitalno!

  • Nemojte se zamarati alkoholnim pićima (posebno pivom i vinom)!
  • Ograničite u svojoj prehrani broj slatkih i brašnastih proizvoda (i "pohranite" i potpuno eliminirajte). Umjesto "slatkih" kolača i kolača - volite svim srcem: svježe (kiselo) voće, bobice (u prioritetu: jagode i borovnice), kao i malo / masne jogurte (od provjerenih proizvođača).
  • Jedite ga - kiselo voće, tj. nije zasićen fruktozom (na primjer, NE jesti puno grožđa, banana, dinje i breskve). "Naslonite se" na zelene jabuke, mandarine i naranče. Ako zaista želite slatko voće - u količini ne većoj od 100 grama. dnevno.
  • Uzmite to u pravilu (posebno ako imate već preko 50 godina): 2 puta tjedno jedite masnu morsku ribu. To ne samo da će vas spasiti od visokih triglicerida, već će i smanjiti rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti za najmanje 30%!
  • Aktivno razvijajte vlastite kulinarske vještine, koristeći - ne samo provjerene proizvode (bez štetnih aditiva za "skladištenje" da biste povećali rok trajanja), već i zdrave "alate" za njihovu pripremu. tj "Pećnica", roštilj (sa rešetkom) ili tava (s ANTI / pločom za kuhanje).

  • Za kuhanje domaćih jela ili preljeva za salatu kupujte samo najbolja biljna ulja. Zdravlje je najskuplje! Idealno - maslinovo ulje. Isključite - margarin, mast i maslac. Pazite na proizvode (posebno na "dućan"), koji sadrže - palmino ulje!
  • Značajno smanjite potrošnju mesnih proizvoda poput dimljenih kobasica, slanine, slanine, kao i kobasica ili dlana s visokim sadržajem svinjskog mesa. Na kraju, Bog nije svinjetinu „nečistom“. Najbolja opcija - liječnička kobasica! Nije ni čudo što je tako nazvana !?
  • Pravilno uravnotežite u svom dnevnom meniju - količinu proteina. Naizmjenično, preporučuju liječnici, količinu životinjskih proteina - s povrćem (mahunarke / grah, soja i tofu).
  • Pokušajte jesti puno povrća (plus cjelovite žitarice proizvoda od brašna), čime ćete tijelu pružiti dovoljnu količinu CELLULAR-a. Dovoljno je piti puno vode (čiste / sobne temperature).

Koga treba testirati na trigliceride u krvi?

Analiza triglicerida u krvi i složenog lipidograma preporučuje se za sve bolesnike starije od 25 godina na svakih pet godina (prema indikacijama analiza se provodi češće).

Redovita kontrola triglicerida indicirana je za:

  • poremećaji metabolizma purina,
  • upalne patologije gušterače,
  • infarkt miokarda,
  • poremećaji cerebralne cirkulacije,
  • nasljedne bolesti povezane s metaboličkim poremećajima,
  • dijabetes melitus
  • metabolički sindrom,
  • aterosklerotske vaskularne lezije,
  • arterijska hipertenzija,
  • angina pektoris
  • ishemijske patologije srca,
  • alkoholizam.

Barem jednom godišnje, ovu analizu treba provoditi na pacijentima s visokim rizikom razvoja kardiovaskularnih patologija. Ova grupa uključuje:

  • zloupotreba duhana i alkoholnih proizvoda,
  • zanemarivanje fizičkog napora
  • zlouporaba bezvrijedne hrane (brza hrana, masna i pržena hrana, soda, slatkiši, itd.),
  • s opterećenom obiteljskom anamnezom (prisutnost kardiovaskularnih bolesti u rođaka),
  • često pate od stresa, nedostatka sna, prekomjernog posla,
  • s dijabetesom (posebno s dekompenziranim tijekom bolesti),
  • s patologijama srca i krvnih žila.

Također, lipidni parametri procjenjuju se tijekom terapije snižavanjem lipida radi kontrole kvalitete i učinkovitosti liječenja.

Kako se vrši krvni test za trigliceride?

Analiza se vrši strogo na prazan želudac. Prije prikupljanja materijala dopušteno je piti samo negaziranu vodu. Ostala pića ili hrana mogu utjecati na rezultate ispitivanja.

Također se mora imati na umu da mnogi lijekovi mogu značajno utjecati na razinu triglicerida u krvi.

Trigliceridi su povišeni u krvi u bolesnika koji uzimaju beta blokatore, kateholamin, kortikosteroid, ciklosporin, diazepam, diuretik, estrogen, interferon, retinol ili mikonazol.

Smanjenje razine triglicerida u krvi može se primijetiti kod osoba koje uzimaju askorbinsku kiselinu, aminosalicilnu kiselinu ®, asparaginazu ®, klofibrat ®, heparin ®, riblje ulje, pripravke prazosina.

Stopa triglicerida u krvi žena i muškaraca

Starost pacijentaPokazatelji u
mol na litru
Manje od deset godinaM 0,340 - 1,130
Š 0,40 - 1,240
Deset do petnaest godinaM 0,360 - 1,410
Š 0,420-1,480
Otprilike petnaest do dvadeset godinaM 0,420 - 1,670
Š 0,440 - 1,40
Dvadeset do dvadeset i petM 0,50 - 2,270
Š 0,410 - 1,480
Dvadeset pet do trideset godinaM 0,520 - 2,810
Š 0,420 - 1,630
Trideset do trideset i petM 0,560 - 3,010
Š 0,440 - 1,70
Od trideset pet do četrdeset godinaM 0,610 - 3,620
Š 0,450 - 1,990
Četrdeset do četrdeset i petM 0,620 - 3,610
Š 0,510 - 2,160
Četrdeset pet do pedeset godinaM 0,650 - 3,70
Š 0,520 - 2,420
Od pedeset do pedeset pet godinaM 0,650 - 3,610
Š 0,590 - 2,630
Pedeset pet do šezdeset godinaM 0,650 - 3,230
Š 0,620 -2,960
Šezdeset do šezdeset i petM 0,650 - 3,290
Š 0,630 - 2,70
Od šezdeset pet godinaM 0.620-2.940
Š 0,680 - 2,710

Treba napomenuti da se stopa triglicerida u krvi žena nakon 50 godina povećava i približava "muškoj normi" zbog početka menopauze i promjena na hormonalnoj razini.

Stupanj povećanja triglicerida

Prosječni normalan pokazatelj struktura triglicerida u analizama je razina manja od 1,7. Vrijednosti ispod ove razine odgovaraju minimalnim kardiovaskularnim rizicima (SSR).

Pri tumačenju povišenih vrijednosti potrebno je uzeti u obzir stupanj odstupanja pokazatelja od norme.

Razina od 1,7 do 2,2 smatra se graničnim pokazateljem koji odgovara prosječnom SSR-u.

Visoka razina SSR odgovara razini triglicerida u krvi od 2,3 do 5,6.

Povećanje stope iznad 5,6 smatra se izuzetno visokom razinom rizika za razvoj teških metaboličkih poremećaja, oštećenja srca, krvnih žila i gušterače.

Uzroci povećanih triglicerida u krvi

Povećani rezultati testova mogu biti posljedica:

  • obiteljska hiperlipidemija i hipertrigliceridemija,
  • srčane patologije ishemijske geneze,
  • pojava aterosklerotskih naslaga u vaskularnim zidovima,
  • hipertenzivna stanja
  • upalne patologije miokarda,
  • teški krvožilni poremećaji u GM-u (mozgu),
  • metabolički poremećaji
  • prekomjerne težine
  • endokrini poremećaji (DM),
  • akutne i kronične upalne patologije pankreasa,
  • smanjenje razine hormona štitnjače (štitnjača),
  • trudnoća,
  • zlouporaba duhana,
  • bolest bubrega, praćena prekomjernim gubitkom proteina,
  • različite glikogenoze
  • poremećen metabolizam purina,
  • niska tjelesna aktivnost
  • nervna iscrpljenost i česti stres itd.

Niže vrijednosti mogu biti posljedica:

  • porast razine hormona štitnjače
  • hiperlipoproteinemija,
  • pothranjenost,
  • gladovanje,
  • slijedeći strogu dijetu
  • kršenje crijevne apsorpcije mikro i makro,
  • kronične opstruktivne plućne patologije,
  • crijevna limfangijektazija itd.

Kako smanjiti trigliceride u krvi?

Liječenje povišenim trigliceridima treba provoditi isključivo stručnjak nakon provedbe sveobuhvatne ankete, procjene stupnja SSR-a i razloga promjene rezultata ispitivanja.

Sve lijekove pojedinačno propisuje kardiolog.

Dijeta s povišenim trigliceridima u krvi je obvezna i često glavna metoda liječenja. Potrebno je razumjeti da će bez korekcije prehrane i normalizacije razine tjelesne aktivnosti ostale metode liječenja biti apsolutno neučinkovite.

Pravilna prehrana s visokim trigliceridima ograničava konzumaciju hrane bogate lako probavljivim ugljikohidratima, masne, začinjene, pržene hrane, kao i brašna, slatkiša, pečenja itd.

Isključuje alkohol i pušenje.

Preporučuje se povećati režim pijenja, korištenje biljne i nemasne mliječne hrane. Mesna i riblja jela trebaju biti lenja, kuhana ili pirjana.

Korištenje vitamina C, cinka, omega-3 ® i pripravaka ribljeg ulja je također učinkovito.

Što je opasno od visokih triglicerida?

Ako je razina triglicerida u krvi previsoka, oni mogu izazvati stvaranje kolesteroloških plakova na zidovima arterija. Znanstvenici nisu sigurni kako ili zašto trigliceridi uzrokuju stvaranje plaka, ali znaju da ljudi s visokom razinom triglicerida često imaju visoku razinu LDL-a. Kad se holesterol nakuplja u arterijama, zidovi arterija mogu se stvrdnuti ili im se lumen može suziti, što se naziva aterosklerozom.

Ateroskleroza povećava rizik od srčanog udara, moždanog udara i kardiovaskularnih bolesti. Žene s visokom razinom triglicerida posebno su u riziku od razvoja kardiovaskularnih bolesti. Znanstvenici vjeruju da visoka razina triglicerida može ukazivati ​​i na druga stanja koja povećavaju rizik od tih bolesti, poput pretilosti i metaboličkog sindroma (4).

Prema Klinika Mayoekstremno visoke razine triglicerida mogu dovesti do akutnog pankreatitisa. Također može biti znak dijabetesa tipa 2, hipotireoze, bolesti bubrega i jetre ili rijetkih genetskih stanja koja su povezana s metabolizmom.

Napominje se da je potrebno još istraživanja kako bi se osiguralo da su visoke razine triglicerida neovisne o riziku od bolesti srca i drugih bolesti (5). Te bolesti imaju i druge rizične čimbenike, poput visokog kolesterola, pa se uloga triglicerida još utvrđuje.

Neki su primjeri pokazali da trigliceridi mogu biti neovisni faktor rizika za nastanak bolesti. Pored toga, studija iz 2007. objavljena u Anali interne medicine, ustanovljeno je da mladići s najvišom razinom triglicerida imaju četiri puta veću vjerojatnost da će razviti kardiovaskularnu bolest od bolesnika iste dobi s najnižim razinama triglicerida (6).

Uzroci su nenormalno visoke razine triglicerida

Visoka razina triglicerida u krvi u medicini je poznata kao hipertrigliceridemija. Bolesti koje mogu dovesti do povećanja razine triglicerida uključuju:

  • Slabo kontrolirani dijabetes,
  • Bolest bubrega
  • alkoholizam,
  • hipotireoza
  • Bolesti jetre, uključujući cirozu,
  • pretilost,
  • Genetski poremećaji metabolizma lipida.

Čimbenici rizika za visoke trigliceride također uključuju:

  • Starost - što ste stariji, to je viša razina TG-a.
  • Tjelesna težina - prekomjerna težina povećava rizik od visokih razina TG-a.
  • Tjelesna aktivnost - sjedeći način života povećava rizik od visokih razina TG-a.

Hipertrigliceridemija se može pojaviti i tijekom uzimanja određenih lijekova, na primjer, tableta za kontrolu rađanja, estrogena, beta blokatora i imunosupresiva. (7)

Mjerenje razine triglicerida

Doznati razinu triglicerida prilično je jednostavno. Vaš liječnik može ih odrediti jednostavnim krvnim testom. Obično se mjere kad vaš liječnik obavi krvni test zvan lipidni profil koji mjeri vaš ukupni kolesterol, HDL, LDL i trigliceride. Američka udruga za srce preporučuje svima koji su stariji od 20 godina provjeravati lipidni profil najmanje svake 4-6 godina. Ako su vam razine povišene, možda ćete trebati češće testirati.

Kad razina triglicerida ostane visoka nakon obroka, to je normalno. Iz tog razloga, liječnici preporučuju čekanje 12 sati nakon jela ili pića kako bi provjerili razinu triglicerida. Ostali čimbenici koji mogu utjecati na rezultate testova na razinu triglicerida uključuju razinu alkohola u krvi, menstrualni ciklus, nedavno vježbanje i doba dana.

Omega-3 masne kiseline

Ove masne kiseline koje se nalaze u ribljem ulju važan su dio svake dobre prehrane. U visokim dozama mogu pomoći smanjiti razinu triglicerida. Znanstvenici teoretiziraju da sposobnost omega-3 masnih kiselina da smanjuje upalu može biti povezana s njegovom sposobnošću da smanjuju trigliceride (11).

Budući da visoke doze ribljeg ulja mogu dodati veliku količinu kalorija, ometati zgrušavanje krvi i uzrokovati mučninu i proljev, dodavanje omega-3 masnim kiselinama indicirano je samo za osobe s razinama triglicerida iznad 500 mg / dl (5,7 mmol / l). Evo nekih naziva ribljeg ulja na recept:

  • Epanova (Epanova)
  • Lovaza (Lovaza)
  • Vasepa (Vascepa)

Riblje ulje ne snižava kolesterol.

Možete saznati više o tome što su omega-3 masne kiseline, koja uloga oni igraju u tijelu, što su korisne i gdje se sadrže, omega-3 masne kiseline: što je, njihova uloga, izvori hrane.

Ovi lijekovi su izvedeni iz fibrin kiseline. Obično se propisuju osobama s vrlo visokim trigliceridima - više od 500 mg / dL (5,7 mmol / L). Oni također snižavaju razinu LDL kolesterola, iako nešto niže od razine triglicerida (12). Kada se primarno koriste za snižavanje kolesterola, obično se uzimaju u kombinaciji sa statinima. Mehanizam pomoću kojeg fibrati smanjuju razinu triglicerida nije poznat, iako znanstvenici pretpostavljaju da uključuje reguliranje oslobađanja triglicerida u jetri lipoproteinima.

Pogledajte video: Trigliceridi - Dr. Roberta Katačić (Rujan 2019).